Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Widowiskowy walc studniówkowy z Białej Podlaskiej podbija internet (wideo)

Utworzony przez anka, 22 stycznia 2014 r. o 10:55
Mnie się nie podoba, nie wiem o co tyle szumu. Za mało pracy było w to włożone nie ma żadnej synchronizacji. Dwie pary tańczą w stronę kamery, trzy w bok a reszta stoi nie równo ustawiona z tyłu, i takich przykładów można wymienić więcej. Ponadto panowie strasznie się garbią i niektóre pary nie trzymają równego rytmu. Pomijam fakt, że studniówka raczej kojarzy się z polonezem, nie z walcem, ale niech każdy tańczy, co chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratuluje pomysłu bardzo ładne :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieknie. Tylko , ze to raczej nie jest walc wiedenski:), moim skromnym zdaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
troche nie rowno, nie w tempo ale pomysl i uklad ciekawy choc z reguly tanczy sie poloneza nie walca...
oni poloneza też tańczyli. W moim LO też tak jest od lat, że na początek części oficjalnej tańczony jest przez uczniów polonez a na zakończenie walc razem z nauczycielami i gośćmi. A później ulubione słowa uczniów wymawiane przez Pana Dyrektora "Studniówkę AD (rok) uważam za otwartą!" :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie się podobało.Pozdrawiam z Wrocka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo świetny pomysł, przepięknie wyszło :) a to że coś tam nie równo to zo z tego...ogólnie super!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IV LO Staszic - to od wielu lat sensowna szkoła,  nauczyciele z powołania  i fajne dzieciaki. Wyjątkowa ja na Białą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieknie im to wyszło,super taniec:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie, jaka zdolna jest ta młodzież. Pani od w-fu talent choreograficzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i to piękne fajnie im wyszło, ale gdzie polonez ?!?!?!?!?! Czy wy wszystko ludzie musicie zmieniać ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czaderskie wykonanie. Inne szkoły powinny zadrościć takiego nauczyciela .pozdrawiam gorąco.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZEPIĘKNIE !!! Brawo dla Pani Anety i jej zdolnych uczniów :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje za pomysł i oczywiście wykonanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i to piękne fajnie im wyszło, ale gdzie polonez ?!?!?!?!?! Czy wy wszystko ludzie musicie zmieniać ???
W artykule jest napisane, że oprócz poloneza tańczą walca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EWa, umiesz czytać?     "To już tradycja, że na studniówce młodzież z IV LO im. Stanisława Staszica oprócz poloneza, tańczy również walca"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ładnie ,gratulacje dla uczniów i nauczyciela ;-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieknie. Tylko , ze to raczej nie jest walc wiedenski:), moim skromnym zdaniem.
Nie do końca coś tam z walca jest chęci się liczą chyba , mimo to bardzo ładnie i z klasą gratuluje,najlepiej narzekać !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję pani Profesor i tancerzom,pomysł rewelacyjny,układ tanczny i podkład muzyczny niezwykle romantyczny,łza w oku się kręci w wielu momentach.BRAWO,szóstka z plusem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna sprawa. Ale co wy Polacy macie z tym klaskaniem... Rozumiem, że jak prezes przemawia to wam karzą. No ale w samolotach i w trakcie występów artystycznych możecie sobie dać na wstrzymanie.
Akurat w czasie tańców i wielu innych dziedzin artystycznych (również w sportach artystycznych jak np. jazda figurowa na lodzie) oklaskuje się momenty wyjątkowe i efektowne, o większym stopniu trudności, takie które wywołują emocje u widzów. Klaskanie jest wręcz mile widziane i dodaje tancerzom, artystom "skrzydeł" - wiem, co piszę, bo sama kiedyś tańczyłam ;) Piękny układ i jestem w szoku, że po pół roku tak dobrze wykonany :) Gratuluję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby maturę zdali równie bardzo dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...